Den Braven Trubičková nízkoexpanzní pěna 750ml Silver Line

- 24%
montážní pěna zimní 750 ml sprej (1)

Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí. Speciálně vyvinuta v… Více informací

 Skladem 
157,78
130,40 bez DPH
Před slevou:
206,71
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Den Braven
Katalogové číslo:
si01-328
Záruka:
2 roky

Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.

Speciálně vyvinuta v našich laboratořích pomocí nejmodernější high tack technologie, aby splňovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze, kvalitní a pravidelné struktury, flexibilním použitím, vysokým útlumem hluku a pohlcováním vibrací. Vysoká výtěžnost výrobku je dosažena pomocí speciální trubičky s tryskou na konci. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Pro izolaci koupelnových van, vaniček sprchových koutů, potrubních systémů a dutin. Utěsňování průchodek a chrániček ve stěnách apod. Jednosložková polyuretanová pěna s nízkou druhotnou expanzí. Vysoká výtěžnost a malá expanze ji předurčují pro použití na místa, kde jsou vyloučeny rozpínací tlaky, např. obložkové zárubně. Pohlcuje vibrace a zvyšuje neprůzvučnost. Třída reakce na oheň F dle ČSN EN 13501-1.

Řezatelnost 15 – 40 minut
Aplikační teplota +5 / +35°C
Doba vytvoření povrchové slupky ≈ 8 - 10 minut
Tepelná odolnost –40 / +90°C (po vytvrzení)