Cidemat Teraco dlažba Margita M-A-104 šedá

Teraco dlažba Margita M-A-104 šedá (1)

Rozměry: 300x300x24 mm Hmotnost dlaždice: 5,0 kg Vysoce pevná dlažba s užitím pro výstavbu odolných podlah v garážích, sklepech, autodílnách a servisech.Teracová dlažba je dvojvrstvá. Spodní jádrová vrstva je složena z… Více informací

 Skladem 
353,92
292,50 bez DPH
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 0.09 m2.
Výrobce:
Cidemat
Katalogové číslo:
si01-332
Záruka:
2 roky
Rozměry: 300x300x24 mm
Hmotnost dlaždice: 5,0 kg

Vysoce pevná dlažba s užitím pro výstavbu odolných podlah v garážích, sklepech, autodílnách a servisech.Teracová dlažba je dvojvrstvá. Spodní jádrová vrstva je složena z říčního štěrkopísku a portlandského cementu, vrchní nášlapná vrstva je složena z mramorové nebo teracové drtě různých barev a různých frakcí. Jako pojivo se v nášlapné vrstvě používá portlandský cement bílý nebo šedý. Tuto vrstvu lze barvit do hmoty vhodnými barevnými pigmenty.

Použití

Teracovou dlažbu lze položit v interiérech i exteriérech obchodních středisek, nádražních hal, škol, nemocnic, vstupních hal aj. (dlažby především s bílým cementem). Teracová dlažba je také vhodná do průmyslových hal, skladů, prádelen, hospodářských budov, garáží, servisů, sklepů aj. (dlažby především s šedým cementem)