Weber san 600 20 kg

- 21%
san 600 20 kg (2)

DEFINICE VÝROBKU jemná štuková sanační omítka SPOTŘEBA 4,5 kg/m2 POUŽITÍ Pro venkovní a vnitřní plochy novostaveb i starších staveb. Jemná omítka je vhodná k použitína hrubé omítky minerální báze, například na… Více informací

 Skladem 
157,36
130,05 bez DPH
Před slevou:
198,44
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Weber
Katalogové číslo:
A01-231
Záruka:
2 roky

DEFINICE VÝROBKU

jemná štuková sanační omítka

SPOTŘEBA

4,5 kg/m2

POUŽITÍ

Pro venkovní a vnitřní plochy novostaveb i starších staveb. Jemná omítka je vhodná k použitína hrubé omítky minerální báze, například na vápenocementovou hrubou omítku, tepelně izolační omítku na bázi perlitu. Může být rovněž použita jako vysprávková malta při opravách ve spojení s adhezní vaznou emulzí H.

VŠEOBECNÉ POŽADAVKY PRO PODKLAD

Jako podklad omítky je vhodný každý rovnoměrně a dobře savý podklad, který je nepohyblivý, nesmršťuje se, neobsahuje látky vodou rozpustné, je pevný a suchý. Jako podklad je vhodná jádrová omítka podle normy, tepelně izolační omítka na bázi perlitu, dále pak starší jemné omítky /štuky/ s tvrdým a pevným povrchem. Před nanášením jemné omítky musí být podkladní omítka celkově vyschlá a vyzrálá. Nanáší-li se na terrasan - sanační omítku, musí být tato zatvrdlá a nejméně jeden týden stará. Zkušebním natažením je nutné zjistit, zda je podklad dostatečně navlhčený a zda malta příliš rychle nezasychá. Pokud ano, podklad dovlhčit.

PODMÍNKY PRO ZPRACOVÁNÍ

Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru a při dešti.

NÁŘADÍ

Zednická lžíce, natahovací hladítko, hladítko pro konečnou úpravu (filcové, gumové, molitanové).

ČIŠTĚNÍ

Nádoby, přístroje a nástroje se po použití očistí vodou.