Weber pas akrylát 25 kg Balení rýhovaný 2 mm = 2,6 kg/m2

- 36%
pas akrylát

akrylátová tenkovrstvá pastovitá omítka   Definice výrobku Jednoduše zpracovatelná akrylátová probarvená pastovitá omítka obsahující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weberpas pdklad UNI… Více informací

 U dodavatele 
1 156,03
955,40 bez DPH
Před slevou:
1 811,96
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Weber
Katalogové číslo:
A01-099-4
Záruka:
2 roky
ks
akrylátová tenkovrstvá pastovitá omítka
 

Definice výrobku

Jednoduše zpracovatelná akrylátová probarvená pastovitá omítka obsahující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weberpas pdklad UNI

Použití akrylátové omítky

Ke ztvárnění barevné povrchové úpravy na jádrové omítce nebo kontaktním zateplovacím systému. K ochraně stavby a jejímu barevnému a strukturálnímu ztvárnění při vytváření nových fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je rovněž určen pro konečnou úpravu zateplovacího systému Weber. Je vhodný pro použití do exteriéru i interiéru. V rizikových oblastech s vyšším výskytem řas a plísní doporučujeme použít přísadu ochranného protiplísňového prostředku V002, který na požádání přidáme při výrobě do omítky.

Barevné odstíny akrylátové omítky

Barevné odstíny podle vzorkovnice webercolor line. Při použití akrylátové omítky na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 25.

Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže.

 

Spotřeba

weberpas akrylát:
zrnitý 1,0 mm = 1,5 kg/m2
zrnitý 1,5 mm = 2,5 kg/m2 
zrnitý 2,0 mm = 3,3 kg/m2 

weberpas akrylát:
rýhovaný 2 mm = 2,6 kg/m2
rýhovaný 3 mm = 3,5 kg/m2 

Balení

  • Ve 25 kg PE obalech, 24 ks – 600 kg/paleta.
  •  
  •  Podkladní nátěr: V 1,5 a 20 kg PE obalech.
Weber pas podklad UNI Více informací Weber pas podklad UNI 102,84 od 74,87 -27%