Presbeton okrasná tvárnice LUNA LU - 1

Presbeton okrasná tvárnice LUNA LU - 1

Vibrolisované betonové tvárnice s výrazným hrubozrnným povrchem (DELA, LUNA), nebo se štípanou čelní stranou (SÁRA), slouží k výstavbě okrasných lemů, ke zpevnění mírných svahů, nebo k vytvoření okrasné či protihlukové stěny… Více informací

 Skladem 
59,29
49,00 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Presbeton
Katalogové číslo:
A01-368
Záruka:
2 roky

 

Vibrolisované betonové tvárnice s výrazným hrubozrnným povrchem (DELA, LUNA), nebo se štípanou čelní stranou (SÁRA), slouží k výstavbě okrasných lemů, ke zpevnění mírných svahů, nebo k vytvoření okrasné či protihlukové stěny do zahrad, parků nebo skalek. Tyto prvky lze ukládat několika způsoby. Hotová okrasná stěna se obvykle osází vhodnými trvalkami, nebo se prosypává zeminou a štěrkem.

Stavební kámen DUO STONE je určen pro výstavbu malých okrasných zídek, ke zpevnění mírných svahů a pomocí schodů DUO STONE lze propojit plochy a různých výškách. Vyrábí se jako vibrolisovaný blok, který má jednu stranu štípanou a druhou hladkou. Celý kámen je pak následně orumplován (ostařen).

Všechny tvárnice jsou mrazuvzdorné a jsou opatřeny ochranným systémem Protect System IN proti znečištění a pronikání vody.