BÁČA Marmowall Bronze Day 1 set/3,5 m2

Marmowall Bronze Day

kamenný koberec. Pro použití v interiéru i exteriéru pouze na izolováné podklady. Vždy je nutné aplikovat na podklad Báča Adhezní můstek!! MARMOWALL LZE POUŽÍT PRO APLIKACI POUZE NA IZOLOVANÉ PODKLADY OD  VLHKOSTI !! Pokud… Více informací

 U dodavatele 
Cena za balení:
2 467,00
2 038,84 bez DPH
Cena za m2:
704,86
DPH:
21 %
Vyberte variantu
bal
Výrobce:
BÁČA
Katalogové číslo:
si01-551-1
Záruka:
2 roky
bal

kamenný koberec. Pro použití v interiéru i exteriéru pouze na izolováné podklady.

Vždy je nutné aplikovat na podklad Báča Adhezní můstek!!

  1. MARMOWALL LZE POUŽÍT PRO APLIKACI POUZE NA IZOLOVANÉ PODKLADY OD  VLHKOSTI !!
  2. Pokud máte podklad neizolovaný, doporučujeme tento podklad natřít 3x třísložkovou polyuretanovou hydroizolací BÁČA WATER IZOL!!
  3. Pokud kombinujete materiál Marmostone a Marmowall se stejným kamenem, je třeba vzít na vědomí, že obě plochy nebudou odstínově a strukturově úplně stejné, protože na každý typ materiálu je použito jiné množství pojiva na odlišné bázi, tudíž oba materiály udělají na stejném kamínku jiný odstín i strukturu.
  4. Na každou zakázku dáváme kamenivo stejné šarže.
  5. Je třeba si objednat dostatečné množství, protože při pozdější doobjednávce nemůžeme zaručit stejnou šarži kameniva jako při objednávce původní a může docházet k barevným rozdílům.
  6. Doporučujeme objednávat materiál s 10% rezervou.
  7. Je třeba vzít na vědomí, že se jedná o přírodní kamenivo, které není při těžbě vždy barevně stejné a v aktuální šarži se může lišit od vzorku (odstíny mohou kolísat od světlé až po tmavou od dané b arvy).
  8. Materiál na stěny Marmowall nelze venku (v exterieru) kvůli nevhodným povětrnostním podmínkám aplikovat v měsících Říjen, Listopad, Prosinec, Leden, Únor, Březen. V ostatních měsících lze venku aplikovat za dodržení všech podmínek (i povětrnostních) uvedených v Návodu k aplikaci.