BÁČA Marmostone Coto 1 set/1,8 m2 při tl. 0,8 cm

Marmostone Coto

kamenný koberec. Pro použití v interiéru i exteriéru. Set obsahuje 25 kg kameniva a 1,25 kg dvousložkové pryskyřice Dupox 2012 UV pro sučené kamenivo. Pokud aplikujete kamenný koberec pojený epoxidovou pryskyřicí, je možné… Více informací

 U dodavatele 
Cena za balení:
1 089,00
900,00 bez DPH
Cena za m2:
605,00
DPH:
21 %
Vyberte variantu
bal
Výrobce:
BÁČA
Katalogové číslo:
si01-440-2
Záruka:
2 roky
bal

kamenný koberec. Pro použití v interiéru i exteriéru.

Set obsahuje 25 kg kameniva a 1,25 kg dvousložkové pryskyřice Dupox 2012 UV pro sučené kamenivo.

  1. Pokud aplikujete kamenný koberec pojený epoxidovou pryskyřicí, je možné pro několikanásobné zvýšení životnosti a docílení bezúdržbového povrchu  po aplikaci kamenného koberce a vytvrzení převálečkovat povrch UV stabilním polyuretanem – lakem (dvousložkovým nebo jednosložkovým) (cca 220.- až 320.- Kč/1 m2). Tímto docílíte perfektní povrch několikrát odolnější než v epoxidové pryskyřici, nebo zakoupit rovnou celý kamenný koberec pojený UV stabilním polyuretanem jednosložkovým (příplatek 581.-Kč /1 set). VÝHODA: Do budoucna bezúdržbový povrch, mícháte pouze jednu složku s kamenivem – jednodušší aplikace)
  2. Na každou zakázku dáváme kamenivo stejné šarže.
  3. Je třeba si objednat dostatečné množství, protože při pozdější doobjednávce nemůžeme zaručit stejnou šarži kameniva jako při objednávce původní a může docházet k barevným rozdílům.
  4. Doporučujeme objednávat materiál s 10% rezervou.
  5. Je třeba vzít na vědomí, že se jedná o přírodní kamenivo, které není při těžbě vždy barevně stejné a v aktuální šarži se může lišit od vzorku (odstíny mohou kolísat od světlé až po tmavou od dané barvy).
  6. Kamenivo Monte Carlo, Las Vegas a San Remo může někdy obsahovat zrna s větším obsahem železa a tyto pak mohou v exterieru kolem sebe vytvořit tmavší rezavé skvrny. Tento jev se v tomto typu přírodního kameniva dá předpokládat a nemůže být předmětem reklamace. Nicméně tyto rezavé flíčky se dají odstranit potřením kyselinou solnou a ponecháním cca 3 minuty působit. Pak se místo opláchne vodou. Při práci s kyselinou solnou je třeba dbát zvýšené opatrnosti a pokynů pro práci s tímto materiálem.
  7. Šedé mramory můžou obsahovat mastek, který má negativní vliv na epoxidy (můžou žloutnout a degradovat), proto se doporučuje u šedých mramorů použít polyuretanové pojivo, na které mastek tyto negativní vlivy nemá. Zažloutlý šedý mramor v epoxidové pryskyřici nemá vliv na funkci kamenného koberce a nemůže být předmětem reklamace.
  8. Pokud kombinujete materiál Marmostone a Marmowall se stejným kamenem, je třeba vzít na vědomí, že obě plochy nebudou odstínově a strukturově úplně stejné, protože na každý typ materiálu je použito jiné množství pojiva na odlišné bázi, tudíž oba materiály udělají na stejném kamínku jiný odstín i strukturu. Uvedené ceny u vzorů jsou pro kamenný koberec pojený Epoxidovou pryskyřicí (u těchto epoxidových koberců je nutná renovace povrchu nejpozději do 3 let).
  9. Pro zvýšení životnosti a zajištění bezúdržbového povrchu lze tento epoxidový koberec cca týden po pokládce ošetřit UV polyuretanovým lakem (dvousložkovým, nebo jednosložkovým) nebo rovnou použít jako pojivo Jednosložkový UV stabilní polyuretan ( VÝHODA: NEMUSÍ SE MÍCHAT 2 SLOŽKY DOHROMADY). (1250g + kamenivo – Příplatek 581.-Kč/1 set) – NOVINKA