Weber dur klasik JRU 25kg

- 21%
dur klasik JRU 25kg (2)

DEFINICE VÝROBKU Suchá omítková směs pro jádrové omítky, pro ruční zpracování. SPOTŘEBA weber.dur klasik JRU cca 16,5kg/m2 POUŽITÍ weber.dur klasik RU vícevrstvá jádrová omítka APLIKACE Do míchačky se nejdříve… Více informací

 Skladem 
96,20
79,50 bez DPH
Před slevou:
121,01
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Weber
Katalogové číslo:
A01-229
Záruka:
2 roky

DEFINICE VÝROBKU

Suchá omítková směs pro jádrové omítky, pro ruční zpracování.

SPOTŘEBA

weber.dur klasik JRU cca 16,5kg/m2

POUŽITÍ

weber.dur klasik RU vícevrstvá jádrová omítka

APLIKACE

Do míchačky se nejdříve nadávkuje čistá voda a za stálého míchání se vsypává suchá směs.

Dávkování vody: weber.dur klasik JRU 4,2 l/pytel (25 kg). Hmota se míchá cca 5-10min. Případné dodatečné přidání vody provádíme pomalu a opatrně tak, aby hmota na konci míchacího cyklu byla požadované konzistence.

Nahazování jádrové omítky se provádí nahozením zednickou lžící na připravený podklad. Zdivo nahodíme po celé ploše. Je nutné dbát na to, aby byly veškeré spáry ve zdivu dobře vyplněny a uzavřeny.

weber.dur klasik JRU – doporučená tloušťka jedné vrstvy je od 10 mm do 25 mm. Při větších tloušťkách omítky doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách. Nanášení druhé vrstvy se provádí na čerstvou zavadlou první vrstvu. Nanesená omítka se zarovná do roviny strhávací latí.

VŠEOBECNÉ POŽADAVKY PRO PODKLAD

Podklad musí být vyzrálý, nosný, rovný, zbaven volných kousků, prachu, nečistot a dostatečně navlhčený. Před nanesením směsi doporučujeme na podklad (cihla, beton tvárnice)provést postřik cementovou maltou, dle doporučení výrobce.

PODMÍNKY PRO ZPRACOVÁNÍ

Teplota ovzduší při aplikaci musí být od +5°C do +30°C, teplota podkladu nesmí klesnout pod +5°C. Čerstvě nanesené plochy nesmějí být vystaveny přímým negativním účinkům tepla, vlhka a průvanu.

NÁŘADÍ

Míchačka, zednická lžíce, hladítko, strhávací lať.

ČIŠTĚNÍ

Nádoby, přístroje a nářadí se po použití očistí vodou.