Semin CE 78 Balení 5 kg

CE 78 (1)

PRÁŠKOVÁ SPÁROVACÍ HMOTA PRO SÁDROKARTON rychleschnoucí - urychlení následné aplikace finální stěrky SPECIFIKACE: POUŽITÍ:CE78 je práškový tmel na bázi sádry pro použití v interiéru s kombinací výztužné pásky či bandáže… Více informací

 U dodavatele 
120,03
99,20 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Semin
Katalogové číslo:
si01-124-1
Záruka:
2 roky
ks

PRÁŠKOVÁ SPÁROVACÍ HMOTA PRO SÁDROKARTON rychleschnoucí - urychlení následné aplikace finální stěrky

SPECIFIKACE:

POUŽITÍ:CE78 je práškový tmel na bázi sádry pro použití v interiéru s kombinací výztužné pásky či bandáže.Používá se pro tmelení sádrokartonových spojů, k ukrytí hlav šroubů a k vysprávce drobných poškození povrchu stěn a stropůjak ze sádrokartonu, tak z běžného zdiva.

BALENÍ: Papírové pytle 5 a 25kg

TECHNICKÁ DATA: přilnavost pásky: > 1000 g, vnitřní pnutí bez trhlin do 10 mm, hustota 0,9kg/m3, reakce na oheň třída A1

SKLADOVÁNÍ: 9 měsíců od data výrobyV SOULADU S NORMOU: EN 13963

MÍCHACÍ POMĚR:Prášek nasypte do vody v orientačním poměru 2:1 (na 2 kg sádry 1 litr vody). Jakmile nasypete část prášku do vody, míchejte složky do homogenní konzistence.Konzistence připravené hmoty bude záviset na jeho budoucím využití. Pro první důkladné vyplnění spár mezi deskami a vyplnění malé dutiny by měl mít tmel řidšíkonzistenci. Pro konečné zaplnění spáryby měl být tmel hustější.

SPOTŘEBA:• spoje SDK desek: 0,3 až 0,4 kg/m2 desky• stěrkování: 1 kg prášku/1 m /1 mm

APLIKAČNÍ DOBA:CE 78 tres rapide H: 30-40 min.CE 78 prise rapide 1H: 50-60 min.Na objednávku dovážíme varianty s prodlouženoudobou zpracování 2H, 4H, 8H, 24HTLOUŠŤKA APLIKACE: Až 10mm v jedné vrstvě. Celková tloušťka několika vrstev není omezena.

DOBA VYTVRDNUTÍ:

TIP PRO MONTÁŽ Aby se zabránilo praskání spojů, je vhodné použít samolepící bandáž, papírovou nebo skelnou pásku.Papírová páska pokrytá tmelem z obou stran zabezpečuje větší mechanické zpevnění spoje než samolepící bandážpřilepená přímo na SDK desku a u níž se tmel nachází převážně na jejím povrchu. Použitím papírové pásky dále výrazně eliminujete možnost vznikuprasklin a trhlin (zejména u dřevostaveb).